Bağlanmak Yok izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.2 IMDB Puanı 7 Görüntülenme

Bağlanmak Yok izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Natalie Portman, Ashton Kutcher, Kevin Kline
14 yaşındaki Emma Kurtzman, Big Lodge dışındaki Weehawken Kampı'nda, tuhaf bir ergen olan Adam Franklin'i reddettiğinde, ikisi de yetişkinlerin cinsellikle ilgili hiçbir bilgisi olmadığını fark eder. Yıllar sonra, normal bir şekilde devam eden hayatlarında Emma ve Adam'ın yolları tekrar kesişir ve birlikte yatakta bulurlar... Üstelik bu gerçekten iyi bir sevişmedir.

Emma, ilişkilere karşı alerjik bir reaksiyon gösterirken, Adam da tüm ilişkilere tövbe etmiştir çünkü ünlü bir televizyon yıldızı olan babası, Adam'ın eski kız arkadaşıyla çıkmaktadır. Emma ve Adam, duygusal ilişkilerin getirdiği karmaşayı geride bırakmaya ve çıkar arkadaşlığı kurmaya karar verirler. Bağlılık yok, yalan söylemek yok, kıskançlık yok, giyinik şekilde sarılarak uzanmak yok, duygusal bağ yok, birlikte kahvaltı etmek yok, "seni özledim" demek yok, uzuvlara isim vermek yok, karışık kasetler yok... yani her şey "koşulsuz" olacaktır.

Fiziksel bir ihtiyaca muhteşem bir çözüm olarak başlayan bu durum, Adam'ın duygularını yanlışlıkla yatağa taşımasıyla karmaşık bir hal alır. Sonunda ikisi de başlangıçta engellemeye çalıştıkları ipleri çözmeye çalışırken, bir yumak haline gelirler ve bir sorunun cevabını aramaya başlarlar: İki arkadaş, aşkı dahil etmeden sadece cinsellik yaşayabilir mi?

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  No Strings Attached

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?