Çıldırış izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.1 IMDB Puanı

Çıldırış izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Adrien Brody, Keira Knightley, Daniel Craig
Jack Starks, Körfez Savaşı sırasında ağır yaralanmasına rağmen hayatta kalmayı başaran bir eski askerdir. Ancak iyileşmesine rağmen sürekli hafıza sorunları yaşamaktadır ve hiçbir akrabası olmadığı için bu krizler daha da zor geçmektedir. Son umudu olarak doğduğu kasaba olan Vermont'a geri dönmeye karar verir.

Yolculuğuna otostop yaparak devam ederken, arabası bozulmuş sarhoş bir kadına yardım eder. Kadının 8 yaşında bir kızı vardır. Kanada sınırını geçmek üzere olan bir adam tarafından arabaya alınırlar ve bir süre sonra polis kontrolüyle karşılaşırlar.

Jack'in hafızasında son görüntüler bunlardır. Kendine geldiğinde bir akıl hastanesine kapatıldığını fark eder ve bir polis memurunu öldürmekle suçlanmaktadır. Olayla ilgili hiçbir şey hatırlamayan Jack, Dr. Becker adlı bir doktor tarafından deneysel ilaçlar verilerek daha da çıkmaz bir duruma sokulmaktadır.

Gerçekle düş arasında gidip gelen Jack, Jackie adında bir kızla tanıştığını ve bir geceyi onun evinde geçirdiğini hatırlar. Kurtuluşu bu genç kadının elinde midir, yoksa düşlerinde gördüğü gibi dört gün sonra ölecek midir?

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Jacket

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?