Dehşet Sokağı izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.9 IMDB Puanı

Dehşet Sokağı izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Ryan Reynolds, Melissa George, Jimmy Bennett
13 Kasım 1974'te, polis Long Island, New York'taki 112 Ocean Avenue adresinden korkunç bir telefon çağrısı aldı. Olay yerine ulaştıklarında, tüm ailenin yatakta öldürülmüş olduğunu gördüler. Birkaç gün sonra, Ronald DeFeo, evdeki bazı "seslerin" annesini, babasını ve 4 kardeşini öldürmesine neden olduğunu itiraf etti.

Bir yıl sonra, George Lutz, Kathy Lutz ve çocukları, hayallerindeki evi bulduklarını düşünerek aynı eve taşındılar. Ancak, taşınmadan kısa bir süre sonra açıklanamayan ve tuhaf olaylar evde meydana gelmeye başladı. Evdeki korkunç görüntüler ve ürkütücü sesler, hala var olan bir kötülüğün varlığından kaynaklanmaktaydı.

Kızları Chelsea, hayali bir arkadaş olan Jodie'nin varlığından korkarak, ailesini bir arada tutmaya çalışan Kathy'nin çabalarıyla mücadele etti. George ise geceleri ve gündüzleri çoğunlukla bodrumda geçirmeye başladı. Bir gün, George bodrumda gizemli bir bölme olan "Kırmızı Oda" adında bir geçit keşfetti. Kötü sesler ve kabuslar George'un zihninde yankılanırken, ev canlanmaya başladı ve "Amityville Horror" olarak bilinen ürkütücü olaylar zinciri başladı.

Filmde, bu tüy ürpertici olayların ardı arkası kesilmeden yaşandığı anlatılıyor.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Amityville Horror

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?