Dikkat, şehvet izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.5 IMDB Puanı 107 Görüntülenme

Dikkat, şehvet izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Tony Leung Chiu-wai, Tang Wei, Joan Chen
Şangay, 1942. Japon işgali altında olan Çin'de yaşanan olaylar anlatılıyor. Wong Chia Chi adlı genç bir kız, babasının İngiltere'ye kaçtığı dönemde üniversitede okumaktadır. Okul arkadaşı Kuang Yu Min ile tanışır ve vatanseverlik ilkelerine bağlı bir tiyatro topluluğu kurarlar. Wong, topluluğun baş oyuncusu olarak seyircileri ve Kuang'ı etkilemeyi başarır. Kuang, Japonya ile işbirliği yapan Yee'yi öldürmek için bir plan yapar ve Wong'un Yee'nin karısıyla yakın bir arkadaşlık kurarak onun güvenini kazanmasını ister. Wong, bu rolü başarıyla oynar ta ki beklenmedik bir olay onu kaçmaya zorlayana kadar.

Şangay, 1941. Wong, Hong Kong'a kaçmıştır. Kuang tekrar ortaya çıkar ve Wong'un yeniden rol almasını ister. Bu sefer hedefleri, Yee'yi öldürmektir. Wong, yeniden rolünü kabul eder ve adım adım Yee'ye yaklaşır. Ancak son hamlesinde sınırlarını zorlayarak büyük bir risk alır.

Bu film, Japon işgali altındaki Çin'de yaşanan olayları anlatan bir hikayeyi konu almaktadır. Wong'un süregelen mücadelesi ve planları, sıradışı bir şekilde ilerler.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Se, jie

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?