Diriliş: Vampir avcısı izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.9 IMDB Puanı 30 Görüntülenme

Diriliş: Vampir avcısı izle

Oyuncular:

Lucy Liu, Michael Chiklis, Carla Gugino
Sadie, bir gazeteci olan araştırmacı bir kadındır. Araştırmaları sırasında Los Angeles'ta genç ve modern insanları etkisi altına alan bir gizli tarikata rastlar. Ortadan kaybolan bu gençlerin öldüğü ortaya çıkınca, Sadie nedenini öğrenmek istemektedir. Araştırması sırasında, bu korkunç cinayetlerin arkasında kimin olduğunu ortaya çıkarır. Artık hayatı eskisi gibi olmayacaktır.

Sadie, karanlık bir yerde uyanır ve fark eder ki artık hayatta değil, ölü de değil. Los Angeles'ın kalabalık sokaklarında amaçsızca dolaşırken, duyularının zayıflamaya başladığını hisseder. Susuzluk ve açlıkla mücadele ederken, ihtiyaç duyduğu şeyin kan olduğunu anlar. Ancak nasıl masum insanları öldürebilir ki? Ölmesi gerektiği halde neden hala hayattadır?

Detektif Rawlins, kızını aynı tarikata kurban vermiştir ve deliye dönmüştür. Kızının katilini bulmak ve intikamını almak için yemin eder. Sadie ile karşılaştığında, onun katil olduğunu düşünür, ancak kısa süre sonra Sadie'nin aslında kızına kötülük yapanlara götürecek kişi olduğunu fark eder. Rawlins ve Sadie aynı hedefe sahiptirler: aynı kişiyi öldürmek. Bu nedenle, Sadie ölü gibi olsa da işbirliği yapmak mantıklıdır.

Sadie ve Rawlins, avlarını bulmak için bir anlaşma yaparlar: Tarikatın liderini bulmak ve daha fazla masum insanın ölmesini engellemek için tüm

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Rise

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?