Dogville izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8 IMDB Puanı

Dogville izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Nicole Kidman, Paul Bettany, Lauren Bacall
1930'ların karanlık ve sessiz Amerika'sında, insan ruhunun derinliklerinde dolaşan bir şiddet hikayesi anlatılıyor. Grace adında güzel bir kadın, mafyadan kaçarken sığınmak için Colorado'daki Dogville adlı küçük bir kasabaya gelir. Bir gece silah sesleri duyan Tom, Grace ile tanışır ve onun saklanması için kasaba halkıyla konuşur. Kasaba halkı, Grace'i tanımak için ona iki hafta süre verir.

Kasaba halkı, geçmişinden kaçan bu güzel kadına hızla bağlanır ve onun için üzülür. Ancak, Dogville'de geçirdiği güzel günlerin ardından her şey değişmeye başlar. Kadının varlığı, kasaba halkı için büyük bir tehdit oluşturur ve kasaba sakinleri bu tehlike karşısında dikkatli davranmak zorunda kalır. Grace ise zamanla kasabanın karanlık yüzünü keşfeder.

Kıpırtısız bir yaşam süren Dogville halkının hayatı, kasabaya gelen bir kadınla birlikte aniden değişir. Ancak bu kadın, kasabaya sığmayacak kadar tehlikeli biridir. Grace adındaki kadının kasabada yaşamak için aldığı onaydan sonra yaşananlar, ibret vericidir. Başlangıçta çekingen olan halk, aldıkları riskin cesaretiyle birlikte Grace'den bitmek bilmeyen isteklerde bulunmaya başlar.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Dogville

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?