Fingerprints izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.9 IMDB Puanı 6 Görüntülenme

Fingerprints izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Leah Pipes, Kristin Cavallari, Josh Henderson
Melanie'nin erkek arkadaşı ölür ve onun ölümünden sorumlu olduğu düşünülür. Uyuşturucu kullanımı sonrasında rehabilitasyon merkezine gider ve tedavi sürecini tamamladıktan sonra ailesinin yanına dönmeye karar verir. Ailesi, Melanie'nin hayatını düzene sokmak için Teksas'ta küçük bir kasabaya taşınır. Yeni yer ve insanlar, Melanie için yeni bir başlangıç olacaktır. Ancak kız kardeşi Cyristal'ın kasabayla ilgili anlattığı ürkütücü bir efsane, Melanie'nin sosyal bir çevre kurma çabasını kabusa çevirir.

Efsane, yıllar önce korkunç bir kazada hayatını kaybeden birçok küçük çocukla ilgilidir. Efsaneye göre, bu ölen çocuklar tren raylarının üstünde bekleyen arabaları elleriyle iterek, herhangi bir tren kazasını önlemektedirler.

Bir gün bir parti dönüşü, Melanie'nin çılgın arkadaşlarından biri bu efsaneyi denemeye karar verir. Beklenmedik bir şekilde, gerçekleşmez ancak Melanie, rayların üstünde beyazlar içinde bir kız çocuğu görür. Onun peşinden gider ve onun harabe halindeki tren istasyonunun içinde saklandığını fark eder. Çocukla ilgili daha fazla araştırma yaptıkça, korkunç bir gerçekle karşılaşır. Kız aslında yıllar önce ölmüştür.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Fingerprints

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?