Gecenin İki Yüzü izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.8 IMDB Puanı 7 Görüntülenme

Gecenin İki Yüzü izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Joaquin Phoenix, Mark Wahlberg, Eva Mendes
1988 yılı Kasım ayında New York'ta, şehre yayılan yeni bir uyuşturucu türü, görülmemiş bir suç dalgasına neden olur. Polis, yeterli sayıda adam ve silah kullanamadığı için ayda iki elemanını kaybetmeye başlar. Şehir, acımasız bir savaşın pençesine düşerken, hem suçluları hem de suçsuzları yutar.

Bobby Green (Joaquin Phoenix), çapraz ateş altında kalan bir karakterdir. Marat Buzhayev'e (Moni Moshonov) ait olan ve gangsterlerin takıldığı bir Rus gece kulübünde müdür olarak çalışan Bobby, bu dünyadan uzak durmaya ve kirli işlere bulaşmamaya çalışır. Rahatına düşkün olan Bobby, ahlak dışı bir yaşam tarzı sürerken, kız arkadaşı Amada'ya (Eva Mendes) tutkulu bir şekilde bağlıdır. Aynı zamanda Manhattan'da Buzhayev adına yeni bir gece kulübü açmayı hayal etmektedir.

Ancak Bobby'nin bu insanlardan sakladığı bir sırrı vardır. Ağabeyi Polis Yüzbaşı Joseph Grusinsky (Mark Wahlberg), efsanevi Polis Şefi babaları Bert Grusinsky'nin (Robert Duvall) izinden gitmiştir. Bobby'nin babası ve ağabeyiyle olan gergin ilişkisi, babasının onu hangi tarafta olacağına karar vermeye zorlamasıyla bir kez daha sınanır. Bobby'nin babasının bir savaşın içinde olduklarını söylemesi, onun hangi yolda ilerleyeceğine karar vermesini gerektirir.

Bu filmde yer alan olaylar, bir yapay zeka tarafından özgün bir şekilde Türkçe olarak yeniden yapılandırılmışt

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  We Own the Night

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?