Görünmeyen tehlike izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.8 IMDB Puanı 2 Görüntülenme

Görünmeyen tehlike izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Kevin Bacon, Elisabeth Shue, Josh Brolin
Başarılı bir bilim adamı olan Sebastian Caine, tam anlamıyla görünmezlik sağlayan bir serum geliştirir. Serumu deneyen Caine, görünmez olmanın yanı sıra beklenmedik bir güce sahip olduğunu keşfeder. Ancak bu güç, Caine'in ahlaki değerlerini unutmasına ve tehlikeli, korkutucu olaylara yol açmasına neden olur.

Hikaye, Birleşik Devletler hükümetinin yürüttüğü gizli bir görünmezlik projesinin başındaki zeki, karizmatik ama kibirli bilim adamı Sebastian Caine'in yaşadıklarını konu alır. Caine, formülün hayvanlar üzerinde başarıyla uygulandığını görünce Pentagon'un emirlerine karşı gelir ve deneyi kendi üzerinde de gerçekleştirir.

Ancak geri dönüşü olmayan bir tehlikeli kumar olduğu anlaşıldığında gerçek sorun ortaya çıkar. Görünmez adam Caine ve yardımcıları Linda McKay ve Matthew Kensington, formülün etkisini tersine çevirmeye çalışırlar. Ancak Caine'in içindeki megalomanyak özellikleri ortaya çıkınca işler beklenmedik bir hal alır. Caine, yeni gücünün etkisiyle aniden sarhoş olur ve yardımcılarını kendi varlığına karşı bir tehdit olarak görmeye başlar.

Bu film, Sebastian Caine'in başına gelenleri anlatırken, insanın içindeki karanlık ve güç arzusunun neler yapabileceğini gözler önüne serer.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Hollow Man

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?