Hababam Rock izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.2 IMDB Puanı 3 Görüntülenme

Hababam Rock izle

Oyuncular:

Jack Black, Mike White, Joan Cusack
Rock grubu No Vacancy'de gitarist olarak çalışan Dewey Finn, müzik konusunda başarısız bir müzisyen olarak hayal kırıklığı yaşar. Rock'n'roll müziğine olan tutkusunu kaybetmemiş olan Dewey, uzun sololar atma arzusuyla büyük sahnelerde performans sergileme hayali kurar. Grubunu "Gruplar Yarışıyor" adlı bir yarışmada zaferle taşımayı hedefler. Ancak diğer grup üyeleri aynı fikirde değildir ve Dewey, beklenmedik bir anda kapısının önünde kalır.

Borçlarıyla boğuşan ve ev kirasını dahi ödeyemeyen Dewey, çaresizlik içinde oda arkadaşı Ned'e telefon açar. Sonunda, isteksizce de olsa Horace Green İlköğretim Okulu'nda öğretmenlik yapmayı kabul etmek zorunda kalır. Ancak okulda da şansı yaver gitmez. Sinirli ve katı müdür Rosalie Mullins'in sert bakışlarına her an maruz kalır. Üstelik öğretmenlik konusunda da oldukça beceriksizdir. Beşinci sınıf öğrencilerine nasıl öğretim yapacağını bir türlü bilemez.

Bir gün tesadüfen okul orkestrasının çalışma yaptığı odanın önünden geçerken müzik seslerini duyar. Bu an, ona parlak bir fikir verir. Genç müzisyenleri eğitmek ve yüksek enerjili bir rock grubu kurmak istediğine karar verir. Ancak bunu çocukların ailelerinden ve okul müdüründen saklamak zorundadır. "Gruplar Savaşıyor" adlı müzik yarışmasına hazırlanırken, hem onların hem de Dewey'in hayatı sonsuza kadar değişecektir.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  School of Rock

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?