Hindistan Eşkıyaları izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4 IMDB Puanı

Hindistan Eşkıyaları izle

Oyuncular:

Aamir Khan, Amitabh Bachchan, Lloyd Owen
1795 yılında, Hindistan yarımadasının hala Hindutan ya da Hindostan olarak bilindiği dönemde, İngiliz Doğu Hindistan ortaklığı hâkimiyetini sürdürmektedir. İngilizler, gittikçe genişleyen güçleriyle Hindistan'ın büyük bir kısmını ele geçirmiş durumdadır. Ancak bu durum, bazı insanları rahatsız etmektedir. Ünlü haydut grubu, Hindistan'ı İngilizlerin zulmünden kurtarmak ve özgürlüğünü sağlamak için direnişe geçmeye karar verir. Haydut lideri Khudabaksh Azaad önderliğindeki bu grup, zorlu bir mücadeleye atılmaya hazırdır.

Bu sırada Britanyalı komutan John Clive, bu mücadeleyi durdurmak için sinsi bir plan yapar. Planının bir parçası olarak, Clive, Awadh bölgesindeki küçük bir haydut olan Firangi Mallah'ı kullanmaya karar verir. Mallah, haydutların arasına sızarak tehdidi engellemekle görevlendirilir. Ancak Firangi, bu süreçte kendini keşfeder ve ne yapmak istediğini anlamaya başlar. Sonunda, tarafını seçmek zorunda kalacaktır.

"Dangal", "Süperstar" ve "Bir Zamanlar Hindistan'da" gibi sevilen filmlerle Türkiye'deki seyircilerin gönlünü kazanan ünlü oyuncu Aamir Khan'ın başrolünde yer aldığı bu film, Bollywood'un en yüksek bütçeli yapımlarından biridir. Yönetmen koltuğunda Vijay Krishna Acharya'nın oturduğu filmde, Khan'a Amitabh Bachchan, Katrina Kaif, Sana Shaikh gibi isimler eşlik etmektedir. Senaryo da yönetmenin imzasını

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Thugs of Hindostan

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?