Hız Tutkusu izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.4 IMDB Puanı

Hız Tutkusu izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Aaron Paul, Dominic Cooper, Imogen Poots
Aaron Paul'un canlandırdığı Tobey Marshall, dürüst ve çalışkan bir adamdır. Ailesine ait olan Marshall Motors adlı oto tamircisinde arkadaşlarıyla birlikte çalışmaktadır. Ancak babasının ölümünden sonra büyük bir borç altına girmiştir. Hafta sonları ise tehlikeli "yer altı oto yarışları"na katılmaktadır ve bu yarışlar onun için adrenalin dolu bir tutkuya dönüşmüştür.

Bir gün zorlu, zengin ve güçlü düşmanı Dino Brewster, Tobey'ye hayatında sadece bir kez alabileceği bir iş teklifi sunar. Dino, sınırsız sermayesiyle Tobey'ye dünyanın en hızlı Mustang'ini yapma teklifinde bulunur. İşini kurtarabileceğini düşünen Tobey, teklifi hemen kabul eder. Mustang'in yapımı ve satışı devam ederken Tobey, rakibi Julia Maddon ile bir yarışa hazırlanmaya başlar. Ancak Tobey, Dino'nun ekibiyle ve yakın arkadaşı Little Pete ile hazırlıksız bir şekilde yarışa girer. Yarış sırasında yaşanan bir kaza sonucunda Dino suçu Tobey'nin üzerine atar ve onu hapse gönderir.

İki yıl sonra Tobey, hapisten çıkar ve Dino'dan intikam almayı kafasına koyar. Ülkenin en büyük ve en zorlu yarışlarından biri olan The De Leon yarışına katılmak ve Dino'yu yenmek için yemin eder. Ancak Tobey'nin New York'tan San Francisco'ya gitmek için sadece 48 saati vardır. The De Leon yarışına seçilen az sayıda yarışçıdan biri olmanın yanı sıra kazanan büyük bir para ödülü de kazan

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Need for Speed

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?