İntikam ateşi izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6 IMDB Puanı

İntikam ateşi izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Vin Diesel, Timothy Olyphant, Larenz Tate
Sokaktaki sert taktikler nedeniyle "silahşörler" olarak anılan iki polis olan Sean Vetter (Vin Diesel) ve ortağı Demetrius Hicks (Larenz Tate), Birleşik Devletler-Meksika sınırında uzanan uyuşturucu hattına karşı mücadeleye başlar. DEA ajanları olan Vetter ve Hicks, Baja Cartel'in en önemli adamlarından Memo Lucero'yu yakalamak için çaba sarf ederler. Lucero güvenli bir hapishaneye gönderildikten sonra, Vetter evine, sığınağına ve karısına geri dönebilir.

Ancak Lucero'nun tutuklanmasının ardından, Diablo olarak bilinen gizemli bir figür ortaya çıkar. Vetter ve Hicks, bu tehlikeli ve yakalanması zor yeni oyuncuyu bulmak ve durdurmak için uğraşırken, Diablo bu mücadeleyi kişiselleştirir ve Vetter'in karısı Stacy'yi alır, onun hayatının anlamını yok eder.

Hiçbir şeyi kaybetmemiş olan Vetter, Diablo'yu ele geçirmek için tüm gizli kaynakları kullanmaya başlar, hatta hapisteki Lucero'yu bile. Vetter, karısının intikamını almaktan hiçbir şey alıkoyamaz. Adalet ve yasa dışılık arasında tehlikeli bir çizgide gidip gelen Vetter, polis gücüne karşı bile olsa intikamda kararlıdır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  A Man Apart

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?