İyi bir yıl izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.9 IMDB Puanı 3 Görüntülenme

İyi bir yıl izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Russell Crowe, Abbie Cornish, Albert Finney
Max Skinner, burnu havada ve kendinden emin bir borsacıdır. Londra borsasında spekülasyonlar yaparak büyük paralar kazanmaktadır. Son zaferinde birçok rakibini büyük kayıplara uğratmıştır. Max'in zafer anlayışı, kazanmanın en önemli şey olduğu ve hayatta başka hiçbir şeyin değeri olmadığı yönündedir.

Büyük zaferin ardından, Max Fransa'da yaşayan büyük amcasının öldüğü haberiyle sarsılır. Henry Amca, Max'ın en yakın akrabasıdır ve Max'ın çocukluğu onun hatıralarıyla doludur. Max, eksantrik amcasını anımsarken aynı zamanda şatoda geçecek bir hayatın nasıl olacağına dair araştırmalar yapmaktadır. Bu araştırmalar, Londra'da onu bekleyen geleceğini değiştirecek ve belki de her şeyinden vazgeçmesine neden olacaktır. Kendi şirketi onu suçlu ve sorumlu olarak görüyor.

Şatonun otuz yıllık hizmetlisi Francis Duflot ve eşi Ludivine ile bir anlaşma yapar. Şatoyu ve bağları satarsa onlara haklarını verecektir. Birlikte şatonun yeniden inşasına başlarlar. Ancak Duflot, üzümlerine başkasının sahip olmasını istemez.

Max, bulutlu geleceğinden kaçmak için bu şatodan yeni bir kazanç elde etmeyi düşünürken hiç beklemediği bir akrabası ortaya çıkar. Kaliforniya'lı bir kız olan Christie Roberts, amcasının gayrimeşru kızı olduğunu iddia etmektedir. Max, şatonun gizli zenginliklerini ondan uzak tutmaya çalışır

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  A Good Year

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?