Kalpler ve Kemikler izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.6 IMDB Puanı

Kalpler ve Kemikler izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Hugo Weaving, Andrew Luri, Hayley McElhinney
"Hearts and Bones" adlı film, foto muhabiri Dan Fisher'ın hayatına odaklanmaktadır. Dan, savaş fotoğrafçısı olarak görev yapan genç bir adamdır. Bir görevi gereği Afrika'ya giden Dan, bu sırada eşinin hamile olduğunu öğrenir. Haberi alır almaz hemen eve dönen Dan, farklı duygularla karşı karşıya kalır. Hem baba olmaya hazırlanan hem de hayatını değiştirmemesi için çaba sarf eden Dan, birçok duygusal zorlukla mücadele etmek zorunda kalır.

Dan, bir yandan savaş bölgelerinde çektiği fotoğraflardan oluşan bir sergi için hazırlık yaparken bir yandan da önümüzdeki yurt dışı görevine odaklanır. Tam da bu sırada Sudanlı bir mülteci olan Sebastian, 15 yıl önce köyünde yaşanan bir katliamın görüntülerinin Dan'ın sergisinde yer alacağını öğrenir. Sebastian, köyüne ait fotoğrafların sergilenmemesi için Dan'la iletişim kurmaya çalışır.

Bu sırada, Sebastian ve Dan'ın yolları beklenmedik bir şekilde kesişir ve aralarında bir dostluk başlar. İki farklı dünyadan gelen bu iki adam, birbirlerinin hayatlarına dokunarak büyük dönüşümler yaşarlar. Hearts and Bones, savaşın yıkıcı etkilerini ve insanın dayanma gücünü anlatan dokunaklı bir hikayeyi beyaz perdeye taşır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Hearts and Bones

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?