Kehanet izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.2 IMDB Puanı

Kehanet izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Nicolas Cage, Chandler Canterbury, Rose Byrne
1959 yılında, yeni bir ilkokulun açılış töreninde, öğrencilere geleceğin nasıl olacağını resmetmeleri için bir görev verilir. Bu resimler bir zaman kapsülüne konulacak ve 50 yıl boyunca saklanacaktır. Ancak, gizemli bir kız, kağıdı anlamsız gibi görünen rakamlarla doldurur ve bunların görünmez insanlar tarafından kulağına fısıldandığını iddia eder.

Yarım asır sonra, yeni bir nesil öğrenci bu zaman kapsülünü açarak içeriğini inceler ve bu şifreli mesaj genç Caleb Koestler'ın eline geçer. Ancak, bu mesajın geçmiş 50 yıl içinde yaşanan büyük felaketlerin tarihini ve ölü sayısını doğru bir şekilde tahmin ettiği ortaya çıkar. Bu keşif, Caleb'in astrofizik profesörü babası John Koestler tarafından yapılır.

Baba Koestler, belgedeki sırları çözdükçe, üç büyük felaketin daha yaşanacağını ve sonuncusunun küresel bir yıkıma yol açacağını keşfeder. Ancak, yetkililer John'ın uyarılarını dikkate almazlar. Bilim adamı, Caleb'in bu gizemin bir parçası olduğunu fark etmesiyle daha da endişelenir.

John, kehanetin yazarının kızı Diana Wayland ve torunu Abby Wayland'dan yardım ister. Birlikte, nihai felaketi durdurmak için zamanla yarışırlar. Ancak, bu yolculuk nefes kesici bir şekilde ilerlerken, kahramanlarımızın önlerine birçok engel çıkar.

Film, John Koestler'ın kehaneti çözmek ve dünyayı kurtarmak için verdiği mücadeleyi anlatır. Bu süreçte, a

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Knowing

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?