Korku kapanı izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.1 IMDB Puanı

Korku kapanı izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Eliza Dushku, Jeremy Sisto, Emmanuelle Chriqui
Chris, Mustang'ine iş randevusuna yetişmek için koşuşturuyor. Ancak kaza nedeniyle otoyol trafiğe kapanmış durumda ve bunun farkına varınca, kestirme olduğunu düşündüğü bir yan yola sapıyor. Randevuya yetişmek için elinden geleni yapmalı!

Bu sırada, Jessie, Carly, Carly'nin erkek arkadaşı Scott, Evan ve onun kız arkadaşı Francine'in bulunduğu Range Rover'ın lastikleri patlıyor. Mahsur kaldıkları bu ıssız yolda ne yapacaklarını düşünüyorlar. Chris, kestirme yolda hızla ilerlerken bir hayvan leşi görerek dikkati dağılıyor ve araç kontrolünü kaybederek yolun ortasında duran Range Rover'a çarpıyor. Lastiklerin patlamasıyla birlikte, altı genç kaza yaptıkları ve lastiklerinin neden patladığını buldukları için bir telefon kulübesi bulup yardım çağırmaya karar veriyorlar.

Evan ve Francine'i araçlarda beklemeleri için bırakan gençler ormanda yürümeye başlıyorlar. Kısa bir süre sonra bir kulübeye ulaşıyorlar. Bu kulübe, avcılara ait olduğunu düşündükleri çeşitli silahlar ve anlam veremedikleri ürkütücü av eşyalarıyla dolu. Ancak bilmedikleri şey, Evan ve Francine'in avcıların eline düşerek vahşice öldürüldüğüdür.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Wrong Turn

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?