Krallık izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7 IMDB Puanı 3 Görüntülenme

Krallık izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Jamie Foxx, Chris Cooper, Jennifer Garner
Suudi Arabistan'ın başkenti Riyad'da 12 Mayıs 2003 tarihinde gerçekleşen eşzamanlı bombalama olaylarının ardından FBI yetkilileri harekete geçer. Saldırının sorumlularını yakalamak ve rakip istihbarat ajanlarıyla mücadele etmek amacıyla özel bir ajanlar ekibi gönderme kararı alırlar. Bu ekibi yönetmekle görevli olan Özel Ajan Ronald Fluery, zorlu bir görevle karşı karşıyadır.

Ronald Fluery, en güvendiği üç ajanla birlikte Suudi Arabistan'a gelir ve terörist hücreye sızarak onu çökertmeyi planlar. Ancak, kendilerini farklı bir kültürün, aşırı hava sıcaklıklarının ve politikanın karmaşık dünyasının içinde tuzağa düşmüş bulurlar. Muhbirlerinin ve müttefiklerinin güvenilirliği sorgulanmaya başlar.

Yerel yöneticilerin yardım yerine engel olduğu bir ortamda, Fluery'nin beklediği destek sürpriz bir şekilde bir Suudi polis yüzbaşısından gelir. FBI ajanları, doğru iz üzerinde ilerlerken düşman kuvvetlere karşı darbeyi indirmek için hazırlık yapmaktadır.

Filmin özeti: Suudi Arabistan'ın başkenti Riyad'da gerçekleşen eşzamanlı bombalama olaylarının ardından FBI, teröristlerin izini sürmek ve rakip istihbarat ajanlarıyla mücadele etmek için özel bir ajanlar ekibi gönderir. Ancak, Suudi Arabistan'ın farklı kültürü ve politik karmaşıklığı, ajanları zorlu bir görevin içine sürükler. Yardımlarını bekledikleri kişi, beklenmedik bir Suudi pol

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Kingdom

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?