Kuzenim Vinny (1992) izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.6 IMDB Puanı 6 Görüntülenme

Kuzenim Vinny (1992) izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Joe Pesci, Marisa Tomei, Ralph Macchio
Billy Gambini ve Stan Rothenstein, Los Angeles'taki Kaliforniya Üniversitesi'ne gitmek üzere yola çıkmışlardır. Yol boyunca, New Yorklu bu iki genç, güneydeki kasabalarla ilgili ürkütücü hikayeler anlatmaktadır. Beechum adlı bir kasabada kısa bir alışveriş molası veren gençler, başlarına gelecek olayları henüz bilmemektedirler.

Kasaba sınırında şerif tarafından durdurulan ve tutuklanan gençlerden Billy, markette parasını ödemeyi unuttuğu için konserve için tutuklandıklarını düşünür ve güneydeki insanlardan duyduğu korku nedeniyle bütün suçlamaları kabul eder. Ancak alışveriş yaptıkları marketin tezgahtarının öldürüldüğü ve marketin soyulduğu ortaya çıkar. Ailelerini arayan Billy ve Stan, avukat tutacak paralarının olmadığını fark ederler. Tek bir çıkış yolu vardır: Billy'nin annesinin telefonda bahsettiği avukat olan kuzeni Vinny.

Vincent Gambini, nişanlısı Mona Lisa Vito ile birlikte kasabaya gelir ve gençlerin savunmasını üstlenir. Ancak Kuzen Vinny'nin, adı duyulmamış bir hukuk fakültesinden zorlukla mezun olmuş olması ve hiçbir mahkeme deneyimi bulunmaması dezavantajlarıdır. Karşılarında ise ülkenin en prestijli hukuk fakültesinden mezun, deneyimli ve sözü geçen bir savcı ve hakim vardır. Bütün deliller gençlerin aleyhindedir ve durumları umutsuz görünmektedir. Eğer davayı kaybederlerse, ölüm ce

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  My Cousin Vinny

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?