Nereden Çıktı Bu Yeğen? izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.4 IMDB Puanı 3 Görüntülenme

Nereden Çıktı Bu Yeğen? izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Steve Coogan, Taylor Russell, Neve Campbell
Lionel Macomb, zengin bir radyo kişiliği olarak tanınır. Sert, cinsiyetçi ve açık sözlü biri olarak ün kazanmıştır. Ancak, eski çırağı Whitley'nin yükselişiyle birlikte, kendi işinden alınır ve dini bir yaklaşımla tehlike hissi ortaya çıkar. Bu durum, bilmediği yeğeni Tess'in beklenmedik bir şekilde ortaya çıkmasıyla daha da karmaşık hale gelir.

Lionel, günlerini bölünmüş bir ulusun tartışmalarını şekillendirerek geçirir. Sağlık hizmetlerinden göçe kadar gündemdeki konular hakkında konuşur ve milyonlarca kişi tarafından dinlenir. Ancak artık Lionel, bir dönüm noktasındadır. İlişkisini sabote etmeye kararlı görünen Valerie Gannon ile uğraşmak zorundadır. Eski ustası Gareth Whitley tarafından "sağcıların daha nazik ve kibar sesi" olarak adlandırılan bir reyting savaşının ortasında bulur kendini. Güçlü bir senatörle halka açık bir tartışmaya girmeye karar verir.

Lionel, reytinglerini ve izleyicilerini kaybetme tehlikesiyle karşı karşıyadır. Bu sırada 16 yaşındaki yeğeni Tess, aile krizi yaşadığı için yardım aramaya gelir. Lionel, karmaşık bir aileyle yüzleşmek zorunda kalır, ki bu aileyi uzun süre önce geride bırakmıştır. Ancak, ulaşılamaz olan, zeki ve Laurie'nin yıllardır savaştığı içsel iblisler nedeniyle Tess'i evinde ağırlamak ve yaşadığı yaşamın dışından bir perspektifle uğraşmak zorunda kalır.

Bu film, Lionel'in

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Hot Air

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?