Ninja Kaplumbağalar 4: Ölümsüz izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.2 IMDB Puanı 6 Görüntülenme

Ninja Kaplumbağalar 4: Ölümsüz izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Patrick Stewart, Mako, Chris Evans
New York'ta tuhaf olaylar meydana gelmektedir. Gölgeler hızla hareket ederek her yere yayılmakta, garip yıldız haritaları ortaya çıkmakta ve şehre saldıran yaratıklar herkesi korkutmaktadır. Acaba zengin endüstri imparatoru Max Winters'ın bu olaylarda parmağı var mı?

Ninja kaplumbağalar son maceralarının ardından ayrı yollara sapmışlardır. Leonardo, ustalarının isteği üzerine dünya turuna çıkmış fakat geri dönmemiştir. Raphael, geceleyin adi suçluların peşine düşen bir maskeli kahramana dönüşmüştür. Michaelangelo, çocukları eğlendirmek için partilere katılmaya başlamıştır. Donatello ise bir teknik destek hattında çalışmaktadır.

Bu sırada Shredder, New York'ta tuhaf olayların farkına varır. Zengin iş adamı Max Winters, antik çağlardan kalma bir orduyu yeniden canlandırarak dünyayı ele geçirme amacındadır. Ayrıca Shredder'ın izini takip eden Karai ve Foot Klan'ın da desteğini almıştır.

Ninja kaplumbağalar, kötülere karşı savaşabilmek için eski dostları April ve Casey Jones'un yardımına başvurur. Tek bir yumruk olarak bir araya gelerek mücadele etmek zorundadırlar.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  TMNT

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?