Online Vahşet izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.5 IMDB Puanı 1 Görüntülenme

Online Vahşet izle

Oyuncular:

Enric Auquer, Joe Manjón, Júlia Molins
Framed, son zamanlarda ortaya çıkan ve anında popüler hale gelen bir cep telefonu uygulamasıdır. Bu uygulama, YouTube'dan farklı olarak canlı görüntülerin yayınlandığı bir platformdur ve izleyici sayısı büyük önem taşır. Ne kadar çok izleyici olursa, o kadar başarılı kabul edilir. Bu durumda, ne kadar iğrenç, ne kadar açık ve hatta ne kadar vahşi görüntüler yüklenirse, o kadar çok izleyici çekilir.

Bu arada, bir grup genç bir veda yemeği için bahçede bulunan iki katlı bir kır evinde bir araya gelir. Arkadaş grubundan biri yurtdışında çalışmaya gidecektir ve bu nedenle bir veda partisi düzenlenir. Partiye, arkadaşın kız kardeşi de katılır. Gece boyunca eski sevgilisi de oradadır ve yeni biriyle gelmiştir. Havada zaten gerilim vardır ve beklenmedik bir şekilde üç davetsiz misafir gelir. Bu sonradan gelen üç kişinin amacı, Framed'de izlenme rekoru kırmaktır ve bu uğurda her türlü vahşeti yapmaktan çekinmezler. Davetsiz misafirlerin gelmesiyle birlikte gece kabusa dönüşür.

Bu film, bir yapay zekanın yazdığı gibi görünmeyecek şekilde özgün bir şekilde Türkçe olarak yeniden yapılandırılmıştır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Framed

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?