Özgürlük savaşçısı izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
3.8 IMDB Puanı 9 Görüntülenme

Özgürlük savaşçısı izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Jason Statham, Ron Perlman, Ray Liotta
Jason Statham'ın canlandırdığı Çiftçi, sakin yaşadığı köyü Stonebridge'in Krug çetesi tarafından saldırıya uğramasıyla hayatı altüst olur. Çeteler köyü yağmalayıp oğlunu öldürür ve karısını Claire Forlani kaçırır. Çiftçi, karısını kurtarmak için akıl hocası Norick (Ron Perlman) ve kayınbiraderi Bastian (Will Sanderson) ile birlikte Krug çetesinin peşine düşer.

Krug çetesi kırsal bölgeleri yağmalarken, Kralın büyücüsü Merick gerçek gücün arkasındaki gerçeği keşfeder: eski rakibi, güçlü ve acımasız büyücü Gallian (Ray Liotta). Gallian, Kral Konreid'i (Burt Reynolds) tahttan indirip yerine kendi kuklası olan Duke Fallow'u (Matthew Lillard) getirmeyi planlamaktadır.

Kralın ordusu Krug çetesiyle yüzleşmek için ilerlerken, Çiftçi ve arkadaşları sessizce Ehb dağındaki geçitlerden ilerlemektedir. Krug kampına gece baskını düzenlenir ancak Norick ve Bastian yakalanır ve Çiftçi zor bir şekilde kaçmayı başarır.

Arkadaşlarını ve karısını kurtarmak için Çiftçi, çaresizce Kralın ordusuna katılır. Olağanüstü kahramanca hareketleri, Gallian ve Merick'in dikkatini çekerek Çiftçinin sadece basit bir çiftçi olmadığını düşündürür. Son karşılaşmada, Ehb'in kaderi Çiftçinin elindedir; ya Gallian'ı yenip tüm toprakları kurtaracak ya da kötü büyücünün kontrolünü ele geçirmesine izin vere

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  In the Name of the King: A Dungeon Siege Tale

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?