Paramparça Aşklar Köpekler izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.1 IMDB Puanı

Paramparça Aşklar Köpekler izle

Oyuncular:

Emilio Echevarría, Gael García Bernal, Goya Toledo
Octavio, genç bir delikanlıdır ve kardeşinin karısı Susana ile kaçmaya karar verirler. Onlara yardım eden köpeği Cofi, zalim bir aracıdır ve kaçmaları için gerekli parayı sağlar. Yasak aşkın geri dönüşü olmayan bir yol haline gelerek, bu dokunaklı ihtiras üçgeni daha da karmaşık bir hâl alır.

Bu arada, 42 yaşındaki Daniel, güzel model Valeria ile yaşamak için karısını ve kızlarını terk eder. Yeni hayatlarını kutladıkları gün, Valeria trajik bir kazaya karışır. Daniel, her şeye sahip olduğunu düşündüğü anda hayatının tamamen değiştiğini fark eder.

Daniel ve Valeria'nın küçük köpeği Richi, oturdukları dairenin ahşap zeminindeki bir boşluğa düşer. Bu olay, kötü kaderlerinin başlangıcı olur. Richi'nin kaybolması karşısında takındıkları tutum, aşk hikayelerine cesurca göğüs gerebilen ve her türlü zorluğa ve umutsuzluğa dayanabilen bir örnek teşkil eder.

Sonunda, El Chivo ("keçi") kaza yerine gelir. Yıllarca hapis yatan, hayatta derin bir hüsrana uğramış, kiralık katil olarak çalışan eski bir komünist gerilla olan El Chivo, köpeği Cofi'yi bulur. Onu alır ve iyileştirir. Bu karşılaşma, onun kendi benliği ve acı dolu geçmişiyle başa çıkmasına yardımcı olur.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Amores perros

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?