Rehine izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.9 IMDB Puanı 4 Görüntülenme

Rehine izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Emile Hirsch, Justin Timberlake, Anton Yelchin
Jake Mazursky, öfkesiyle tanınan bir uyuşturucu tüccarıdır. Ancak borcunu ödemekte başarısız olan Jake, Johnny Truelove'a karşı bir borçlu haline gelir. Bu durum San Fernando Vadisi'nde gerilim yaratır ve bölgede egemenlik mücadelesi hızla tırmanır. Paralarını alamayan Johnny ve çetesi, çaresizlik içinde Jake'in 15 yaşındaki küçük kardeşi Zack'i kaçırma kararı alır.

Palm Springs'e doğru hareket eden gençler, Zack'i rehine olarak tutmaya karar verir. Ancak zamanla, Zack'i kendi günlük programlarına dahil etmeye başlarlar. Onu eğlence partilerine götürürler ve Zack, küçük bir çocuğun da yanlarında olmasına alışmış gibi davranır. Johnny'nin karizmatik arkadaşı Frankie'nin geçici bakımı altındaki Zack, hayalini kurduğu içki, kızlar ve yeni deneyimlerle dolu yaz fantezisinin tadını çıkarmaya başlar.

Johnny'nin çetesindeki herkes, Zack'in aslında bir rehine olduğunu unutmuş gibidir. Ancak Zack'i geri gönderemezler ve zaman geçtikçe, Zack'in varlığına ilişkin çözüm önerileri önemini kaybeder. Bu durum, daha kötü kararların alınmasına yol açar.

Öte yandan Johnny'nin babası, oğlunun yaptıklarını öğrenmeye başlar ve Zack'in kaçırıldığına emin olur. Zack'in üzgün annesi ise polise başvurur, bu da durumu daha da karmaşık hale getirir. Johnny, bu zor durumdan kurtulmaya çalışır, ancak nasıl başaracağına dair bir fikri yoktur.

Johnny, özendiği çete liderlerini taklit et

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Alpha Dog

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?