Sesimin Etkisi izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.6 IMDB Puanı 1 Görüntülenme

Sesimin Etkisi izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Christopher Denham, Nicole Vicius, Brit Marling
"Sound of My Voice" adlı psikolojik bilim-kurgu filmi, gelecekten geldiğini iddia eden genç bir kadının hikayesini anlatıyor. Brit Marling filmde başrol oynarken, yönetmen koltuğunda ise Zal Batmanglij oturuyor.

Maggie, gizemli bir karakter olarak Los Angeles'ta yaşamaktadır. Zaman içinde seyahat ettiğini iddia eden Maggie, insanları gelecekte olacaklara hazırlamak amacıyla 30 yıl sonra geldiğini söyler. Büyüleyici bir şekilde, onun da savaş, açlık ve yoksulluk dolu bir gelecekle ilgili söylediklerine inanan bir takipçi kitlesi vardır. Ancak Peter ve Lorna, Maggie'nin bir dolandırıcı olduğunu ortaya çıkarmak için gizlice grubun içine sızmışlardır. Ancak işler istedikleri gibi gitmez. Peter, Maggie'ye güvenmese de onun etkisi altında kalır.

Bu şekilde, "Sound of My Voice" adlı film, gelecekten geldiğini iddia eden genç bir kadının hikayesini anlatmaktadır. Brit Marling filmde başrol oynarken, yönetmen Zal Batmanglij'dir. Maggie, Los Angeles'ta yaşayan gizemli bir karakterdir ve zaman içinde seyahat ettiğini iddia eder. İnsanları gelecekte olacaklara hazırlamak için 30 yıl sonra geldiğini söyler. Büyüleyici bir şekilde, onun söylediklerine inanan takipçileri vardır, ancak Peter ve Lorna, Maggie'nin bir dolandırıcı olduğunu ortaya çıkarmak için gizlice grubun içine sızarlar. Peter, Maggie'ye güvenmez, ancak onun etkisi altında kalır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Sound of My Voice

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?