Sessiz Tepe izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.5 IMDB Puanı 3 Görüntülenme

Sessiz Tepe izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Radha Mitchell, Laurie Holden, Sean Bean
Genç bir anne olan Rose, kızı Sharon'ın gizemli hastalığına çare bulmak için çırpınan çaresiz bir durumdadır. Rose, psikiyatrik tedaviyi reddederek kızının sürekli olarak rüyasında gördüğü Silent Hill kasabasına gitmeye karar verir. Kocası Christopher'ın karşı çıkmasına rağmen Rose, kızının tedavisinin bu gizemli kasabada olduğuna inanmaktadır. Rose, kızıyla birlikte kasabaya doğru yola çıktıklarında, bir gölge ortaya çıkar ve arabanın kontrolünü kaybeder. Kendine geldiğinde kızının kaybolduğunu fark eden Rose, çaresizce onu aramaya başlar.

Bu sırada karşısına bir polis çıkar ve onunla birlikte kızını bulmak için Silent Hill'e gitmeye karar verirler. Ancak kasabaya vardıklarında, büyük bir yangından sonra terk edildiğini keşfederler. Kasaba sislerle kaplıdır ve Rose'un etrafını gizemli gölgeler sarar. Rose, kızını bulmaya çalışırken, onun kaybolmasının aslında büyük bir şeytani planın parçası olduğunu keşfeder.

Bu hikaye, bir anne ve kızının çaresizlik içindeki mücadelesini anlatırken, Silent Hill kasabasının gizemli ve korkunç atmosferini de yansıtmaktadır. Rose, kızını bulmak için her türlü tehlikeyi göze alırken, kasabanın derin sırlarını da ortaya çıkarır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Silent Hill

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?