Sevgililer günü katliamı 3D izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.4 IMDB Puanı 2 Görüntülenme

Sevgililer günü katliamı 3D izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Jensen Ackles, Jaime King, Kerr Smith
On yıl önce Harmony kasabasında yaşanan bir trajedi, Tom Hanniger adlı deneyimsiz bir kömür madeni işçisi tarafından gerçekleştirilen bir kaza sonucunda meydana gelir. Kazada beş adam tünellerde mahsur kalır ve tek sağ kurtulan olan Harry Warden da komaya girer. Tam bir yıl sonra, Sevgililer Günü'nde Harry Warden uyanır ve bir kazma ile 22 kişiyi hunharca öldürdükten sonra kendisi de öldürülür.

On yıl sonra Tom Hanniger, Sevgililer Günü'nde kasabaya geri döner ve geçmişte sebep olduğu ölümler hala onu rahatsız etmektedir. Tom, eski kız arkadaşı Sarah için bitmemiş duygularla boğuşurken aynı zamanda onun en iyi arkadaşı olan şerif Axel ile evlenmiş olduğunu da öğrenir. Ancak bu gece, yıllar süren huzurdan sonra, Harmony kasabasının karanlık geçmişinden bir şey geri döner.

Madenci kaskı başında ve elinde bir kazma ile dolaşan durdurulamaz bir katil etrafta dolaşmaktadır. Katilin ayak sesleri yaklaştıkça, Tom, Sarah ve Axel dehşetle fark ederler ki katil, onları öldürmeye gelen Harry Warden olabilir.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  My Bloody Valentine

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?