Sıcak Kalpler izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.8 IMDB Puanı 10 Görüntülenme

Sıcak Kalpler izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Nicholas Hoult, Teresa Palmer, John Malkovich
İşkence görmüş zombi olan R (Nicholas Hoult) sıradışı bir ilişki yaşadığı kızı Julie (Teresa Palmer) sayesinde derin bir dönüşüm geçirir. R, diğer zombilerden farklı olarak içinde hala bir canlılık taşımaktadır. Zombi salgınından sağ kalan insanları korunan bir şehirde yaşayan zombiler, tehlikeli "Boney"lerin tehditi altındadır.

Bir gün R ve en iyi arkadaşı M, şehre yiyecek bulmak için giderler ve burada R, Julie adında güzel bir kadını görür. R, Julie'yi diğer zombilerden ve Boney'lerden korumaya karar verir ve onu evine, bir uçak enkazına saklar. R'nin sakin homurdanmaları Julie'yi biraz rahatlatır. Ancak R, insan eti yemeyi reddetmeye, Julie'yi savunmaya ve daha insana benzer şekilde davranmaya başladıkça Julie, R'nin özel biri olduğunu fark eder.

Julie, Boney'lerle yaşanan olaylardan ve babasının R'yi aradığını öğrendikten sonra saklanmanın sonsuza kadar mümkün olmadığını anlar. Bu nedenle R'yi geride bırakarak evden ayrılır. R ise Julie'yi tekrar görmek için çaba sarf eder, saçlarını tarar, dik durmaya çalışır ve normal bir insan gibi davranarak şehir muhafızlarını atlatmaya çalışır. Eğer zombilerin değişebileceğini kanıtlayabilirse, belki Julie ile bir şansı olabilir. Ancak öfkeli Boney'lerin şehre saldırması ve Julie'nin babasının R ve arkadaşlarını öldürmek istemesi her şeyi değiştirir ve canlılar ile ölüler arasında bir

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Warm Bodies

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?