Süperler izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.1 IMDB Puanı 3 Görüntülenme

Süperler izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Hiran Abeysekera, Elya Baskin, Tom Berenger
İrlanda'da bulunan bir huzur evi, süper kahramanların emeklilik yeri olarak bilinir. Huzur evinde yaşayanların neredeyse yüzde 90'ı yaşlanan ve emekli olmuş süper kahramanlardır. Ancak son zamanlarda, bu özel misafirlerin bulunduğu huzur evinde hoş olmayan bir koku yayılmaktadır. Maximum Justice, Shimmy, Madera Moonlight ve Total Thunder gibi çılgın ve canı sıkılan yaşlı kahramanlar ise emekli olmayı ve yaşlanmayı kabullenmek istemezler. Bu nedenle bir şeyler yapmaya karar verirler. Ancak henüz harekete geçmeden önce, huzur evinde meydana gelen ani hastalıklar ve beklenmedik kazalar herkesi endişelendirir.

Dört yaşlı kahraman, bu olayların kötü niyetli bir şeyin işi olduğunu fark eder ve araştırmaya karar verir. Yeniden bir araya gelerek olayı incelemeye başlarlar. Araştırdıkça, huzur evinin genç kadın yöneticisinin aslında süper kahramanları korumak yerine onları kullandığını ve güçlerini kendine emdiğini keşfederler.

Ancak bu genç kadın, o kadar güçlenmiştir ki dört yaşlı kahraman bile onunla başa çıkmakta zorlanır. Şimdi süper kahramanlarımız, güçlerini tam olarak kullanarak bu kötü niyetli güç emicinin üstesinden gelebilecekler mi? Yoksa kendilerini ve diğer süper kahramanları kurtarmak için çok mu geç kalmışlardır?

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Supervized

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?