Yeraltı Canavarı 7: Çığırtkanlar Adası izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.4 IMDB Puanı 1 Görüntülenme

Yeraltı Canavarı 7: Çığırtkanlar Adası izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Michael Gross, Jon Heder, Richard Brake
Don Michael Paul tarafından yazılan ve yönetilen Tremors: Shrieker Island (Yeraltı Canavarı 7: Çığırtkanlar Adası), 2020 yılında çekilen serinin 7. filmidir. Film, zengin ve adrenalin bağımlısı bir avcının tutkusunun kötü sonuçlarını konu almaktadır.

Graboid'ler, genetikleriyle oynanmış tehlikeli ve ölümcül yaratıklardır. Bu yaratıklar, yasadışı yöntemlerle en iyi av deneyimini yaşamak isteyen zengin avcılar tarafından bir adaya getirilir. Zengin avcı, adrenalin duygusunu tatmin etmek ve daha önce hiç yapılmamış büyüklükte bir av ve ganimet elde etmek için Graboid için ödüllü bir av başlatır.

Ancak bu amacı uğruna hem zengin avcılar hem de adada yaşayan masum halk tehlikeye atılır. Ada halkı, ölümcül ve genetikleriyle oynanmış bir yaratığa karşı hazırlıksızdır. Bu durumda ada halkını kurtarmak ve zengin avcıların yarattığı kaosu durdurmak Burt Gummer'ın sorumluluğundadır.

Burt Gummer ve eski eşinin Ar-Ge ekibi, Graboid'lerle başa çıkmak ve bu tehdidi ortadan kaldırmak için mücadele etmek zorundadır. Yapacakları bu mücadele, hem ada halkını korumak hem de zengin ve şımarık avcıların yarattığı kaosu sonlandırmak için önemlidir.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Tremors: Shrieker Island

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?