Yetimhane izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.4 IMDB Puanı 2 Görüntülenme

Yetimhane izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Belén Rueda, Fernando Cayo, Roger Príncep
Laura'nın en mutlu günleri, çocukluğunu geçirdiği deniz kenarındaki yetimhanede yaşanmıştır. Yetimhane çalışanları ve arkadaşları Laura'ya her zaman ilgi ve sevgi göstermişlerdir. Şimdi, 30 yıl sonra, Laura kocası Carlos ve 7 yaşındaki oğlu Simon ile birlikte bu güzel anıları olduğu yetimhaneye geri döner. Laura'nın hayali, uzun süredir kapalı olan yetimhaneyi restore ederek, engelli ve hasta çocuklar için bir yaşam alanı haline getirmektir. Bu yer, çocukların deniz kenarında temiz havada rahatça oynayabilecekleri bir yer olacaktır.

Yeni ev ve buradaki gizemli atmosfer, Simon'ın hayalgücünü harekete geçirir. Küçük çocuk, kafasında hayalî hikayeler canlandırmaya başlar ve bazen de masumane olmayan oyunlar oynar. Simon'ın görünmez arkadaşları her geçen gün artar ve Simon, onlarla vakit geçirmekten keyif alır. Ancak Simon'ın rahatsız edici davranışları Laura'yı endişelendirir. Gittikçe daha fazla Simon'ın bu ilginç dünyasına dahil olan Laura, uzun süredir unutulmuş olan ve tedirgin edici hatıralarla yüzleşmeye başlar.

Açılış yaklaştıkça, aile içindeki gerilim daha da artar. Carlos, bu duruma şüpheyle yaklaşır çünkü ona göre tüm olanlar, Simon'ın dikkat çekmek için uydurduğu şeylerdir. Ancak Laura, yavaş yavaş bu eski evde gizlenen ürkütücü ve ortaya çıkmayı bekleyen olaylara inanmaya başlar. Laura, ailesini bu durumdan

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  El orfanato

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?